Сейчас читаю
MiniJ wall стиральная машина. Новое устройство в экосистеме Сяоми
Стиральная машина на стене xiaomi

Стиральная машина на стене Xiaomi

На платформе crowdfunding появился новый продукт, стиральная машина, изготовленная MiniJ. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Маркетинг в этом вопросе был большим отражением моего воображения.

Стиральная машина MiniJ

Размеры составляют 67 см x 57,5 см x XUMUM см, а вес 34.8kg. Чтобы смонтировать на дорожке, вы должны иметь как минимум 24 свободное пространство, Xiaomi информирует вас о сохранении по крайней мере 0.9 сантиметров свободного места в каждом измерении. Дверь для вставки грязной одежды можно найти на przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Стиральная машина на стене Xiaomi

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Стиральная машина MiniJ

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.